O autorovi

na-strese-ts_webJmenuju se Tomáš Svoboda a blog „domyvcesku.cz“ jsem založil během roku 2016, abych se podělil o své dojmy a zkušenosti z oblasti stavebnictví a stavění domů v naší zemi.

V oboru se pohybuju od roku 2010 jako novinář a copywriter. Během této doby jsem spolupracoval jak se stavebními časopisy Střechy-Fasády-Izolace a Dřevo&Stavby, tak s mediálními agenturami.

Konkrétně jsem se zajímal hlavně o opravy unikátních staveb, například architektonických památek jako je stavba vysílače na Ještědu či památka UNESCO, kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.

Jelikož se nebojím lozit po lešení ani po střechách, čas od času zkrátka udělám reportáž tam, kde se děje něco zajímavého. V minulosti to byly třeba i hydroizolace v tunelu Blanka nebo příběhy spokojených majitelů nových rodinných domů.

Pestré publikační činnosti na nejrůznější stavební témata se věnuju nadále a jednou z platforem, kde svoje postřehy a články prezentuju, je právě tento blog. Příjemné čtení přeju všem jeho čtenářům!